Tootekataloog Tellimisjuhend Ostukorv

 Tellimuse vormistamine

Leidke veebilehel soovitud toode (tooted). Toodete hinnad leiab e-poe tootekataloogist ja mitmetel juhtudel ka vahetult tootelehelt. Kõik veebilehel näidatud hinnad on toodud koos käibemaksuga, kui ei ole märgitud teisiti.

Kõikidele toodetele leiab tellimislingid e-poe tootekataloogist nupu [Lisa ostukorvi] kujul. Reeglina on tellimislingid ka vahetult tootelehel. Tellimislingile vajutades lisatakse valitud toode ostukorvi. Mitme erineva toote tellimisel lisage kõik soovitud tooted tellimislingi kaudu ostukorvi. Kui toote tellimiseks tuleb teha lisavalikuid, suunab e-poe link tootelehele, kus saab teha vajalikud valikud või sisestada nõutava lisainfo.

Ostukorvi sisu saab vaadata ja muuta, vajutades nupule [Ostukorv]. Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, avage ostukorv ning veenduge, et ostukorvis olevad tooted ja kogused vastavad soovitule. Vajadusel saab koguseid ostukorvis muuta või tooteid ostukorvist eemaldada.

Kui tooted ja kogused vastavad soovitule, vajutage nupule [Vormista tellimus]. Avaneval lehel tuleb tellimusvormil valida tarneviis ning sisestada tellijat ja tarneaadressi puudutavad andmed. Tellimuse saatmiseks vajutage nuppu [Saada tellimus].

Tellimuse edukal edastamisel saate tellimusel märgitud e-posti aadressile tellimuse edastamise kinnituse. See on automaatne informatiivne teade. Edastatud tellimuse alusel vormistatakse ettemaksuarve ning saadetakse tellimusel märgitud e-posti aadressile eraldi e-kirjaga. Ettemaksuarve või muu tellimust puudutav teave saadetakse hiljemalt tellimuse vormistamisele järgneval tööpäeval. Juhul, kui selleks ajaks ei ole ettemaksuarvet või tagasisidet tulnud, soovitame kontrollida oma e-posti rämpsposti filtrite seadistusi ja võtta meiega uuesti ühendust.

Tellitud kaubad postitatakse pärast arve summa laekumist. Juhul, kui ettemaksuarvet ei ole tasutud 7 päeva jooksul alates arve väljastamisest, tühistatakse nii ettemaksuarve kui ka tellimus.

Laos oleva kauba tarneaeg on reeglina 1-3 tööpäeva, tellitavatel toodetel 2-3 nädalat. Tellitava kauba puhul saadetakse täpsem info tarneaja kohta eraldi teatega. Reeglina on tooted jätkuvalt laos ning tarnitakse tellimisele järgneval tööpäeval.

Tellimuse kättetoimetamine toimub üldjuhul SmartPOST'i pakiautomaatide võrgustiku kaudu või Omniva kullerposti teenusega tellija poolt märgitud aadressile. Toote hinnad ei sisalda saatmiskulu. Paki saatmiskulu lisandub kauba maksumusele ning arvestatakse kogu saadetise kohta.

 Tarneviisid ja hinnad

Eestisisesed saadetised:
SmartPOST pakiautomaat - 0.00 € (vt. SmartPOST'i pakiautomaatide asukohti)
Omniva kullerteenus - 5.10 €

Tarned väljapoole Eestit:
SmartPOST pakiautomaat Soomes - 10.00 € (vt. SmartPOST'i pakiautomaatide asukohti)
Omniva kullerteenus Lätis - 12.00 €
Omniva kullerteenus Leedus - 14.00 €

Tarkvara või muu elektroonilisel teel edastatav toode või teenus:
Elektrooniliselt allalaaditav toode - 0.00 €

Kõik hinnad on toodud koos käibemaksuga.

 Javascript ja küpsised

Veebilehe e-poe tellimiskeskkonnas kasutatakse Javascript'i ning küpsiseid (cookies). Tellimiskeskkonna korrektseks toimimiseks peab teie internetibrauseris olema lubatud Javascript'i ning küpsiste kasutamine.

Juhul, kui tellimuse saatmine e-poe tellimissüsteemi kaudu peaks ebaõnnestuma või osutuma võimatuks, edastage tellimus kontakvormi vahendusel või saatke e-kirjaga aadressile info (ät) tehnonet.ee.