MaxiCheck MX808

Veakoodide lugemiseks ja hooldustoiminguteks kõigis pardasüsteemides
MX808

Uus AUTEL MaxiCheck MX808 sisaldab Autel-i MaxiDiag MD802 ja MOT Pro funktsioone, mis on koondatud kompaktsesse Android-tahvelarvutisse. 7-tollise 1024x600px ekraaniga tahvelarvuti ning intuitiivne kasutajaliides teevad seadme kasutamise hõlpsaks ja kiireks. MX808 pakub rohkem hooldustoiminguid, kui kumbki eelmise põlvkonna seade seda suutis.


Seadme kirjeldus

MaxiCheck MX808 võimaldab lugeda ja kustutada rikkemälu veakoode praktiliselt kõigist sõiduki pardasüsteemidest. Lisaks võimaldab seade lugeda ka parameetrite aktuaalväärtusi. Sellega diagnostiline võimekus ka suures osas piirdub. Põhjalikumate diagnostiliste funktsioonide jaoks soovitame vaadata MaxiSys-seeria tooteid.
Hooldustoimingutest on toetatud enamik uuematel autodel vajalikest funktsioonidest, s.h. hooldusvälpade nullimine, elektrilise seisupiduri hooldusfunktsioonid, kübemefiltri sundregenereerimine, rooliasendianduri kalibreerimine, pidurite õhutamine, drosseli õpetamine jne.

Toetatud mudelite ja funktsioonide loeteluga saab tutvuda Auteli tehnilise toe veebikeskkonnas www.auteltech.com->Support & Updates->Knowledge Base->Vehicle Coverage.
Valige lehe rippmenüüst toote mudel (MX808), soovitav sõiduki mark ja mudel ning ekraanil kuvatakse toetatud diagnostilised ja hooldusfunktsioonid.

MX808 ühendatakse sõiduki diagnostikapesasse komplekti kuuluva standardse OBD-2 pistikuga diagnostikakaabliga. Üleminekud vanematele diagnostikapesatüüpidele ei kuulu seadme komplekti. Seadmega on kaasas ka tahvelarvuti laadija ning plastkohver seadme hoidmiseks ja transpordiks.

Tarkvarauuendused

MX808 ostjale on tarkvarauuendused tasuta ühe aasta vältel alates seadme ostu kuupäevast.

Pärast ühe aasta möödumist saab seadet edasi kasutada olemasolevate tarkvaraversioonidega ilma piiranguteta, kuid puudub õigus uute tarkvaraversioonide allalaadimiseks ja kasutamiseks. Kasutajal on edaspidiste uuenduste saamiseks võimalus osta litsents 12 kuu pikkuseks perioodiks.

MX808 tarkvara uuendamine on internetipõhine. Uuenduste laadimiseks peab seade olema registreeritud. Uue seadme ostul tuleb see registreerida esimesel võimalusel Auteltech-i kodulehel. Seadme registreerimiseks tuleb esmalt luua kasutajakonto. Logides kasutajakontole, saab seadme registreerida. Registreerimisel on vajalik sisestada seadme seerianumber ning registreerimise parool. Need saab lugeda seadme "Settings" menüü alt rubriigist "About".