MaxiSys MS906 BT

MS906 juhtmevaba versioon
MS906BT

AUTEL MaxiSys MS906 BT on MaxiSys MS906 juhtmevaba versioon. Kompaktne Bluetooth kommunikatsioonimoodul hõlbustab seadme kasutamist ning tänu diagnostikakaabli pesast vabanenud ruumile on seade varustatud USB-pesaga, kuhu saab ühendada näiteks MaxiVideo MV105 videoskoobi.

Hind: 1875.00 €
(k√§ibemaksuta: 1,562.50€)


MaxiSys MS906 BT on varustatud standarseid OBD-2 funktsioone võimaldava tarkvaraga ning põhjalikku margikohast diagnostikat võimaldava tarkvarapaketiga, mis võimaldab teostada enamike sõidukimarkide enamike elektrooniliste pardasüsteemide diagnostikat ning hooldust.

Toetatud on üle 50 erineva sõidukimargi. Toetatud mudelite ja funktsioonide loeteluga saab tutvuda Auteli tehnilise toe veebikeskkonnas www.auteltech.com->Support & Updates->Knowledge Base->Vehicle Coverage.

Tarkvarauuendused

Uue MS906 BT ostjale on tarkvarauuendused tasuta ühe aasta vältel alates seadme ostu kuupäevast.

Pärast ühe aasta möödumist saab seadet edasi kasutada olemasolevate tarkvaraversioonidega ilma piiranguteta, kuid puudub õigus uute tarkvaraversioonide allalaadimiseks ja kasutamiseks. Kasutajal on edaspidiste uuenduste saamiseks võimalus osta litsents 12 kuu pikkuseks perioodiks.

Tarkvara uuendamine

MaxiSys MS906 BT tarkvara uuendamine on internetipõhine. Uuenduste laadimiseks peab MS906 BT seade olema registreeritud. Uue seadme ostul tuleb see registreerida esimesel võimalusel Auteltech-i kodulehel. Seadme registreerimiseks tuleb esmalt luua kasutajakonto. Logides kasutajakontole, saab seadme registreerida. Registreerimisel on vajalik sisestada seadme seerianumber ning registreerimise parool. Need saab lugeda seadme "Settings" menüü alt rubriigist "About".