MaxiSys MS906

Soodsaim MaxiSys-seeria toode
MS906

Uus AUTEL MaxiSys MS906 on võimas asendus populaarsele MaxiDAS DS708 diagnostikatestrile! MS906 toetab enam kui 50 sõidukimargi diagnostilisi funktsioone, s.h. komponentide aktiveerimistestid, erifunktsioonid, parameetrite aktuaalväärtused, teatud programmeerimistoimingud, olles samal ajal kiirem, kergem ja võimsam, kui sarnased konkureerivad seadmed.

Hind: 1650.00 €
(käibemaksuta: 1,375.00€)


MaxiSys MS906 on kaks korda võimsam kui DS708, käivitudes kõiges 20 sekundiga. Android KitKat 4.4 operatsioonisüsteem ning Samsung Exynos T5260 kuuetuumaline protsessor võimaldavad skaneerida sõiduki pardasüsteeme kiirelt. Põhinedes Android tahvelarvutil, võimaldab seade ka teha fotosid, saata ja lugeda e-kirju, lehitseda internetti ja kasutada teisi Android-süsteemi poolt võimaldatavaid rakendusi. MS906 on varustatud 8“ kõrglahutusega ekraani, WiFi, 8Mpx kaamera, 2GB operatiivmälu ja 32GB välkmäluseadmega. Seadmel on sisseehitatud aku ning ühendub sõiduki diagnostikapesaga ühenduskaabli abil. Uue seadme ostul on tarkvarauuendused 12 kuu vältel tasuta. MS906 on õige valik remonditöökojale, mis vajab uusimat tehnoloogiat parima hinna/kvaliteedi suhtega.

MaxiSys MS906 on varustatud standarseid OBD-2 funktsioone võimaldava tarkvaraga ning põhjalikku margikohast diagnostikat võimaldava tarkvarapaketiga, mis võimaldab teostada enamike sõidukimarkide enamike elektrooniliste pardasüsteemide diagnostikat ning hooldust.

Toetatud on üle 50 erineva sõidukimargi. Toetatud mudelite ja funktsioonide loeteluga saab tutvuda Auteli tehnilise toe veebikeskkonnas www.auteltech.com->Support & Updates->Knowledge Base->Vehicle Coverage.

Tarkvarauuendused

Uue MS906 ostjale on tarkvarauuendused tasuta ühe aasta vältel alates seadme ostu kuupäevast.

Pärast ühe aasta möödumist saab seadet edasi kasutada olemasolevate tarkvaraversioonidega ilma piiranguteta, kuid puudub õigus uute tarkvaraversioonide allalaadimiseks ja kasutamiseks. Kasutajal on edaspidiste uuenduste saamiseks võimalus osta litsents 12 kuu pikkuseks perioodiks.

Tarkvara uuendamine

MaxiSys MS906 tarkvara uuendamine on internetipõhine. Uuenduste laadimiseks peab MS906 seade olema registreeritud. Uue seadme ostul tuleb see registreerida esimesel võimalusel Auteltech-i kodulehel. Seadme registreerimiseks tuleb esmalt luua kasutajakonto. Logides kasutajakontole, saab seadme registreerida. Registreerimisel on vajalik sisestada seadme seerianumber ning registreerimise parool. Need saab lugeda seadme "Settings" menüü alt rubriigist "About".