MaxiDAS DS808

MaxiDAS uus põlvkond
DS808

AUTEL MaxiDAS DS808 on loodud asendama populaarset MaxiDAS DS708 diagnostikatestrit! DS808 toetab ulatuslikult erinevate sõidukimarkide diagnostilisi funktsioone, s.h. komponentide aktiveerimisteste, erifunktsioone ja hooldustoiminguid.

Hind: 1260.00 €
(käibemaksuta: 1,050.00€)


MaxiDAS DS808 põhineb Android operatsioonisüsteemiga tahvelarvutil. DS808 on varustatud 7“ 1024x600px ekraani, WiFi-ühenduse ja 32GB välkmäluseadmega. Seadmel on sisseehitatud 3200 mAh aku ning ühendatakse sõiduki diagnostikapesaga ühenduskaabli abil.

PÕHIOMADUSED:

  • Ulatuslik erinevate sõidukimarkide tugi (üle 80 margi)
  • Ulatuslik margikohaste funktsioonide tugi katab kõiki elektroonilisi pardasüsteeme
  • Põhjalik võimekus veakoodide lugemisel, aktuaalväärtuste lugemisel, aktiveerimistestide ja hooldusfunktsioonide sooritamisel
  • Nutikas AutoVIN tehnoloogia sõiduki kiireks identifitseerimiseks
  • Automaatsed tarkvarauuendused
  • Pilvepõhine MaxiFix kasutajate kogukond pakub laiapõhjalist diagnostikaalast infot ja remondivihjeid
  • Sisseehitatud rakendus töökoja kliendihalduse hõlbustamiseks
  • Mugav süsteemisisene andmehaldus ja andmete järelvaatamine

TARKVARA

DS808 on varustatud standarseid OBD-2 funktsioone võimaldava tarkvaraga ning põhjalikku margikohast diagnostikat võimaldava tarkvarapaketiga, mis võimaldab teostada enamike sõidukimarkide enamike elektrooniliste pardasüsteemide diagnostikat ning hooldust.

Toetatud mudelite ja funktsioonide loeteluga saab tutvuda Auteli tehnilise toe veebikeskkonnas www.auteltech.com->Support & Updates->Knowledge Base->Vehicle Coverage.
Valige lehe rippmenüüst toote mudel (DS808), soovitav sõiduki mark ja mudel ning ekraanil kuvatakse toetatud diagnostilised ja hooldusfunktsioonid.

Uue DS808 ostjale on tarkvarauuendused tasuta ühe aasta vältel alates seadme ostu kuupäevast.

Pärast ühe aasta möödumist saab seadet edasi kasutada olemasolevate tarkvaraversioonidega ilma piiranguteta, kuid puudub õigus uute tarkvaraversioonide allalaadimiseks ja kasutamiseks. Kasutajal on edaspidiste uuenduste saamiseks võimalus osta litsents 12 kuu pikkuseks perioodiks.

DS808 tarkvara uuendamine on internetipõhine. Uuenduste laadimiseks peab seade olema registreeritud. Uue seadme ostul tuleb see registreerida esimesel võimalusel Auteltech-i kodulehel. Seadme registreerimiseks tuleb esmalt luua kasutajakonto. Logides kasutajakontole, saab seadme registreerida. Registreerimisel on vajalik sisestada seadme seerianumber ning registreerimise parool. Need saab lugeda seadme "Settings" menüü alt rubriigist "About".