Tuningbox®

Tuningbox - turuliider omas valdkonnas


Tuningbox® on 1995.a. loodud mootori elektroonilisi lisamooduleid tootev Belgia ettevõte ning turuliider omas valdkonnas. Seetõõtu on Tuningbox-i nimi kujunenud paljudes maades elektroonilise lisamooduli sünonüümiks.

Tuningbox elektrooniline lisamoodul parandab turbomootorite jõudlust 20-30% ulatuses ning diiselmootorite puhul võib säästa kütusekulus kuni 10%. Lisamooduli abil optimeeritakse mootori tööd autovalmistaja tolerantside piires. Lisamooduli paigaldamine on lihtne, see ühendatakse olemasolevate pistikute vahele komplektis oleva kaablikomplekti abil.

Paigaldamine

Lisamoodul paigaldatakse andurite ahelasse autovalmistaja originaalpistikutega, mis tagab kokkusobivuse ja kiire paigalduse. Iga tootega on kaasas detailne paigaldusjuhend.

Tuningbox Evolution

Tuningbox Evolution tarnitakse eelseadistatult. Lisaks on võimalik lisamoodulit peenhäälestada sellel olevate nuppude abil. Lisamooduli reageerimisaja parandamiseks kasutatakse Tuningbox Evolution moodulites viimase põlvkonna kiireid mikrokontrollereid.

Tune Pedal

Tune Pedal-i kasutamine koos TuningBox lisamooduliga annab parima sõiduelamuse. Kiirendamine on dünaamilisem ning pedaalitunnetus vahetum. Selline kombinatsioon tagab ka automaatkäigukastiga (DSG, TIPTRONIC, MULTITRONIC jne.) sõidukite kiirema reaktsiooni. Tänapäevastel autodel juhitakse mootori tööd elektrooniliselt ning gaasipedaali signaal edastatakse juhtplokile juhtmeid pidi. See aga põhjustab gaasipedaalile vajutamisel viivitust. Tune Pedal optimeerib edastatavat signaali ja vähendab oluliselt reageerimisaega. Sõidukitel, millel kasutatakse ühisanumapritset, paraneb kiirendus. Kui tavaliselt on reageerimine alguses veidi „uimane“, siis Tune Pedal-i abil on see praktiliselt kohene, ka käiguvahetustel. Tune Pedal ei suurenda mootori võimsust, kuid parandab reaktsiooni gaasipedaali vajutusel.

Tune Pedal-i saab paigaldada igat tüüpi diisel- ja bensiinimootoriga sõidukitele, s.h. ka vabalthingavate mootoritega (ilma ülelaadimiseta) sõidukitele.

Tune Pedal tarnitakse koos margikohaste pistikutega ning paigaldamine ei eelda juhtmete lõikamist või jootmist. Paigaldamine on lihtne kaasasoleva juhendi abil.

Tootevalik ja tellimine

Tuningbox tooted on saadaval sõiduautodele, veokitele, metsamasinatele, traktoritele ja veesõidukitele.

Tellimiseks tuleb esmalt valida toode. Selleks tuleb lehe paremas allnurgas olevast sõiduki valiku menüüst leida soovitav sõiduk. Kui kõik vajalikud andmed on valitud, avaneb uus aken, millel on toodud kõnealusele sõidukile pakutavad tooted. Märkige üles soovitava toote kood (REF).

Tooted tarnitakse reeglina otse tootja laost kullerteenuse abil. Saatmiskulu sisaldub toote hinnas. Tarneaeg on reeglina kuni 1 nädal.

Tellimuse saab esitada alloleva vormi abil:

Toote kood (REF):
Tellija nimi:
e-post:
Aadress:
Linn/maakond:
Sihtnumber:
Telefon:
Märkused: