GUNSON COLORTUNE


GUNSON COLORTUNE on spetsiaalse klaasaknaga varustatud süüteküünal, mis paigaldatakse tavalise süüteküünla asemele reguleerimise, testimise või veaotsingu ajaks. Vajadusel võib seadistuse ajaks asendada mootori kõikide silindrite süüteküünlad COLORTUNE testiküünaldega.

COLORTUNE testiküünal sobib kasutamiseks sõiduautode, mototehnika, aiatehnika jt bensiinimootorite segukoostise reguleerimisel, mitme karburaatoriga mootorite silindrite töö sünkroniseerimisel ning veaotsingul.

Töötava mootori korral on testiküünla klaasaknast näha küttesegu põlemisleegi värvus. Kollane põlemisleek on rikka küttesegu tunnus. Kirgas Bunsen'i sinine leek näitab õiget segukoostist, valkjas sinine viitab lahjale küttesegule. Põlemisleegi värvust mõjutab ka põlemiskambrisse sattunud õli. Purpurpunased toonid näitavad õli põlemist. Kui 2-taktilise mootori puhul on see normaalne, siis 4-taktilise puhul viitab see klapisääretihendite või kolvirõngaste liigsele kulumisele. Rohekad toonid viitavad jahutusvedeliku sattumisele põlemiskambrisse. Kui leeki ei teki ning esinevad vaid üksikud sähvatused, võib põhjuseks olla süttimiseks liiga lahja segu. Kui säde üldse puudub, tuleb viga otsida süütesüsteemist.


G4074 COLORTUNE on klassikaline 14 mm keermega testiküünal. Testiküünal sobib kasutamiseks enamikel bensiinimootoritel. Adapteri 4055E abil saab kasutada ka 18 mm süüteküünla pesas. Adapter ei kuulu testiküünla komplekti.

Hind: 49.50 €
(k√§ibemaksuta: 41.25€)

Colortune komplekti kuulub:
-Colortune testiküünal (lühike keere, sobib kasutamiseks ka pika keermega küünla kohal).
-Vasest tihendusrõngas.
-Süütejuhtme pikendus; paigaldatakse Colortune testiküünla ja DIN- või SAE-liitega süütejuhtme vahele.
-Peegliga vaatetoru; kasutamiseks halvasti nähtavas paigas asuva küünla puhul.
-Puhastusvedelik ja puhastushari